Obecne promocje

G 460 BUCALEX

Thumb
Środek do gruntownego czyszczenia sanitariatów, na bazie kwasu fosforowego, o wysokiej lepkości. Znajduje się na liście RK.

więcej

Top Fresh GT Vanilia

Thumb

Odświeżacz powietrza o zapachu wanilii.Likwiduje oraz zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych zapachów.Długotrwałe działanie.Nie plami pryskanych powierzchni.

więcej

Numatic - NTD 750M-2

Thumb

Jest to model NTD 750-2 dodatkowo z mikrofiltrem HEPA (skuteczność filtracji 99,997%). Przeznaczony do zbierania drobnych, suchych zanieczyszczeń, zbiornik wykonany ze stali nierdzewnej malowanej proszkowo, efektywny system filtracji, dwa osobne zbiorniki na duże zanieczyszczenia oraz na pyły, duże kółka jezdne.

więcej

Wkład akrylowy

Thumb

Wkład akrylowy

więcej

Adiatek Coral 65M

Thumb

Samojezdna zmywarka z siedzeniem dla operatora, zasilana bateryjnie. Wykonuje pracę 2 szczotkami lub padami, doskonale czyszcząc i osuszając mytą powierzchnię. Idealnie nadaje się do średnich i dużych obiektów, dzięki potężnym stulitrowym zbiornikom oraz szerokiemu panelowi czyszczącemu.

 

więcej

WC Set GT

Thumb

Gotowy do użycia preparat do mycia i dezynfekcji powierzchni narażonych nazainfekowanie w sanitariatach. Preparat wykazuje doskonałe właściwości dezynfekujące,bakteriobójcze i grzybobójcze, a przy tym nie uszkadza mytych powierzchni. Preparat przebadany pod względem bakteriobójczym i grzybobójczym, nie powoduje podrażnień i uczuleń; spełnia normy PNEN 13697, PN-EN 1276 oraz PN-EN 1650. Bezzapachowy. Nie pozostawia smug i zacieków.

więcej

Created by: