Obecne promocje

ATN1704 BK3 - Wózek do mycia i dezynfekcji z wyciskarką płask

Thumb

Wózek do mycia i dezynfekcji. Wyposażony jest w nowoczesną wyciskarkę Speedclean, pozwalająca na wyciśnięcie mopa kieszeniowego (do dezynfekcji) bez ściągania go ze stelaża.

więcej

HD 623 - HD 723

Thumb

Ehrle specjalizuje się w profesjonalnych i przemysłowych urządzeniach wysokociśnieniowych z podgrzewaniem wody. Urządzenia serii Etronic I wytwarzane są dla profesjonalnych użytkownikach, którzy potrzebują wytrzymałych konstrukcyjnie urządzeń do mycia w średniej długości przedziałach czasowych.

więcej

NKT-20HF

Thumb

Wielofunkcyjny wózek hotelowy do pełnej obsługi hotelowej. Zbudowany na sztywnej platformie i metalowej ramie. Bardzo zwrotny, lekki i cicho toczący się wózek hotelowy. Sztywne ścianki oraz drzwiczki, łatwe do utrzymania w czystości, gwarantują dyskrecję pracy personelu. Możliwość instalacji dodatkowych kuwet bocznych lub worków na brudną bielizną. Składane stelaże worków ułatwia przechowywanie wózka nawet w ciasnych pomieszczeniach.

więcej

Kränzle B 270 T

Thumb

Wszystkie zalety myjek serii profesjonalnej i przemysłowej przeniesione do urządzeń z niezależnym zasilaniem spalinowym. Pompę napędza silnik firmy HONDA. Woda może być zasysana na przykład z beczki czy cysterny. Konstrukcja oparta o stalową ramę ze zderzakami ochronnymi, pojemność silnika jest dopasowana do parametrów roboczych myjki.

więcej

Zbierak podłogowy metalowy

Thumb

Zbierak podłogowy metalowy, dostepne długości 45,55,75 cm.

więcej

IR 83 INDUMASTER SRA

Thumb
Pianowy środek czyszczący do pomieszczen wilgotnych.

więcej

Created by: