Obecne promocje

Shampo Neutro

Thumb

Skoncentrowany szampon do ręcznego mycia karoserii samochodowych; tworzy bardzo gęstą pianę; nie zawiera fosforanów; bardzo wydajny; tworzy na mytej powierzchni ochronną, lśniącą warstwę.

więcej

Quadro 799 TST

Thumb

Wszechstronne i mocne super-profesjonalne urządzenia Quadro przejęły rozwiązania konsktrukcyjne i systemy kontroli pracy z urządzeń przemysłowych. Charakteryzuje je funkcjonalna konstrukcja, bogate wyposażenie i duża moc robocza. Niezwykle proste w eksploatacji i niezawodne.

więcej

Toalex

Thumb

Gotowy do użycia zasadowy preparat myjący o działaniu antybakteryjnym i podwyższonej lepkości, przeznaczony do mycia toalet. Skutecznie usuwa zanieczyszczenia pochodzenia organicznego, a dzięki obecności aktywnego chloru jednocześnie wybiela mytą powierzchnię. Preparat eliminuje przykre zapachy, pozostawiając lekki zapach chloru. Doskonale nadaje się do bieżącego mycia wszystkich urządzeń sanitarnych.

więcej

Planet 1000

Thumb

Trójfazowy odkurzacz przemysłowy do ciężkich długotrwałych prac w trudnych warunkach. Przeznaczony do pracy w ruchu ciągłym. Skutecznie zbiera zanieczyszczenia suche pyliste oraz mokre oleiste.

więcej

FRED

Thumb

Wózek dwuwiaderkowy plastikowy 2x15l lub 2x25l.
Stelaż z elastycznego plastiku z wyciskarką, rączka wózka boczna.
Kółka plastikowe o średnicy 80mm.
Przeznaczony do bieżącego mycia dużych powierzchni.

więcej

Storm

Thumb

Profesjonalny odkurzacz do prania ekstrakcyjnego dywanów, wykładzin tekstylnych, mebli tapicerowanych, siedzeń samochodowych i tapicerki.

więcej

Created by: