Obecne promocje

G 470 Optiflor

Thumb

Szampon do wykładzin tekstylnych.

więcej

TopEfekt ORANŻ

Thumb

Skoncentrowany neutralny preparat o właściwościach myjąco - pielęgnujących i przyjemnym, pomarańczowym zapachu; ze względu na zawartość alkoholi szybko odparowuje i nie pozostawia smug; zmywa, pielęgnuje i nabłyszcza; bezpieczny dla materiału; nie pozostawia warstw ochronnych; utrzymuje naturalne własności mytych powierzchni. Preferowany na wszystkie powierzchnie błyszczące o strukturze szklistej i bardzo małej chłonności.

więcej

Numatic - NTT 2003-2

Thumb

Odkurzacz trzysilnikowy NTT 2003-2 przeznaczony jest do pracy na sucho w bardzo trudnych warunkach dużego zapylenia. Bogaty wybór akcesoriów: dysze szczelinowe, ssawę czołową do odkurzania dużych otwartych powierzchni, różne długości i średnice węży ssących itp. W wykonaniu standardowym wyposażony w kit BB5.

więcej

FRED

Thumb

Wózek dwuwiaderkowy plastikowy 2 x 15 l lub 2 x 25 l. Stelaż z elastycznego plastiku z wyciskarką, rączka wózka lakierowana. Kółka plastikowe o średnicy 80 mm. Przeznaczony do bieżącego mycia dużych powierzchni.

więcej

Numatic - NVQ 370-22

Thumb

Odkurzacz z wyciszoną pracą silnika, system tłumienia dźwięków, umożliwiający redukcję hałasu do poziomu poniżej 50 dB, obudowa metalowa, powlekana tworzywem Nutex, zabezpieczającym przed korozją i tłumiącym wibracje, silnik z ceramicznymi przekładkami uzwojeń. Dwa stopnie pracy turbiny ssącej (normalny i bardzo cicha praca).

więcej

Śmietniczka plastikowa z pokrywą JOBBY

Thumb

Śmietniczka plastikowa z pokrywą JOBBY

więcej

Created by: