Obecne promocje

HDD 1240 z silnikiem diesla

Thumb

Wszystkie zalety przemysłowych myjek EHRLE ze spalinowym podgrzewaniem wody i jeszcze większa mobilność dzięki silnikowi Diesla do zasilania pompy i prądnicy. Wysokie parametry myjące i zaawansowany systemem ogrzewania wody.

więcej

DM 2020 - wózek do sprzątania 2-wiaderkowy

Thumb

Najnowszy wózek do sprzątania Numatic jest odpowiedzią na wciąż rosnące wymagania rynku. Dzięki zwartej kompaktowej budowie zmieści się wszędzie tam gdzie liczy się każdy centymetr. Duże, dobrze dostępne wiadra, w których łatwo możemy przepłukać mopa można bez problemu zdjąć z wózka w celu opróżnienia czy wyczyszczenia.

więcej

Stelaż do dezynfekcji 40x11 cm

Thumb

Stelaż do dezynfekcji 40x11 cm

więcej

G 426 Total extra

Thumb

Do gruntownego czyszczenia odpornych na działanie wody, utwardzanych wykładzin podłogowych takich jak PCV, kamień (nie polerowany), klinkier i płytki podłogowe. Usuwa uciążliwe zabrudzenia i nawarstwione resztki środków czyszczących. Usuwa warstwy ochronne zagęszczone metodą high-speed.

więcej

Szczotka czarna

Thumb

Szczotka twarda do doczyszczania posadzek twardych (szorowanie) oraz nanoszenia filmu.

Wymiary:

  • szeroko??�? 350mm
  • ??rednica 100mm

więcej

Numatic - NVQ 370-22

Thumb

Odkurzacz z wyciszoną pracą silnika, system tłumienia dźwięków, umożliwiający redukcję hałasu do poziomu poniżej 50 dB, obudowa metalowa, powlekana tworzywem Nutex, zabezpieczającym przed korozją i tłumiącym wibracje, silnik z ceramicznymi przekładkami uzwojeń. Dwa stopnie pracy turbiny ssącej (normalny i bardzo cicha praca).

więcej

Created by: