Obecne promocje

Numatic - WV 570 SC

Thumb

Wyposażony w boczne wejście cyklon dostosowane do średnicy węża od 32 mm do 76 mm. Przegroda z siatką ze stali nierdzewnej pozwala na odseparowanie metalowych wiórów wielkości poniżej 1,5 mm od płynu chłodzącego.

więcej

Planet 800 SM

Thumb

Odkurzacz przemysłowy do ciężkich i długotrwałych prac w trudnych warunkach. Przystosowany do zbierania zanieczyszczeń suchych, pylistych oraz mokrych, oleistych (opcja). Parametry odkurzacza dobierane są w zależności od rodzaju zanieczyszczeń.

więcej

TGB 6055 Twintec

Thumb

Profesjonalny automat czyszcząco-zbierający, przeznaczony do czyszczenia powierzchni twardych (tarket, kamień, gres itp.). Urządzenie posiada ramę nośną wykonaną ze stali nierdzewnej, zbiorniki wykonane z tworzywa Structufoam® odpornego na uderzenia, łatwy dostęp do wszystkich podzespołów oraz unoszoną za pomoca pedału głowicę ułatwiającą montaż szczotki. Maszyna przeznaczona jest do codziennego zmywania posadzek twardych. Jednocześnie zmywa i osusza powierzchnie. Doskonale nadaje się do czyszczenia średnich i dużych powierzchni. Komfort pracy zwiększa wygodne napełnianie wodą czystą za pomocą węża rozciągliwego, niskie opory toczenia, szybkie wylewanie wody poprzez duże węże spustowe, łatwość mycia urządzenia oraz zintegrowany, wbudowany prostownik.

więcej

Combi Compact NCC1/120

Thumb

Wymiary: 1050x710x1060mm

więcej

Planet 350

Thumb

Odkurzacz przemysłowy przeznaczony do zbierania zanieczyszczeń suchych oraz mokrych (opcja). Wyposażony w trójfazowy silnik z mocną turbiną jednostopniową w obudowie odlewanej z aluminium, umieszczoną na głowicy odkurzacza.

więcej

HFM 1515

Thumb

Jednotarczowa maszyna czyszcząca, przeznaczona do gruntownego czyszczenia różnego rodzaju posadzek, prania wykładzin, krystalizacji naturalnych posadzek kamiennych, posiada 2-letnią gwarancję, silnik przemysłowy "heavy duty" połączony z przekładnią planetarną, pracującą w oleju, zapewniającą cichą i niezawodną transmisję napędu.

więcej

Created by: