Obecne promocje

PlastRex GT

Thumb

Gotowy do użycia preparat przeznaczony do mycia powierzchni z tworzyw sztucznych,szczególnie polecany do mycia i pielęgnacji plastikowych mebli ogrodowych oraz innych elementówPCV. Preparat nie pozostawia smug, nie niszczy materiału, zapewnia trwałe właściwości wodoodporne oraz nadaje połysk.

więcej

Wkład mikrofil

Thumb

Wkłady supełkowe mikrofil (mikrofaza, poliester, bawełna)

Wymiary:

 • 40x13 cm
 • oraz 50x16

więcej

Brava T/1

Thumb
 • Wydajność: 2600 m2/h
 • Szerokość robocza: 655 mm
 • Pojemność zbiornika: 40 l
 • Powierzchnia filtrująca: 2,25 m2
 • Rozruch silnika benzynowego: manualny
 • Odcięcie odpylania przy wilgotnej pow.: tak
 • Otrząsacz filtra: manualny
 • Regulacja szczotki głównej: tak
 • Szczotka główna i boczna PPN

więcej

TopEfekt SANIT

Thumb

Nabłyszcza,pielęgnuje i odkamienia każdy rodzaj nawierzchni w pomieszczeniach sanitarnych.Doskonały do emalii,szyb w kabinach natryskowych,armatury łazienkowej.Antybakteryjny.

więcej

Adiatek Opal 66 BT

Thumb

Opal to zmywarka plasująca się pomiędzy modelem Jade i Amber. Mocną stroną tej zmywarki jest wysoka jakość suszenia.

Zamontowano trzystopniowy silnik z przenośnikiem, co w połączeniu z krótką ssawą zapewnia doskonały efekt osuszenia na każdym typie podłogi, nawet przy 40 brzegu gumy.
Szczotki zaopatrzone są w dwie podstawy: jedna 66 cm z modelu Jade 66, druga kompletnie nowa 75 cm z dwoma niezależnymi silnikami wzmocnionymi odporną metalową strukturą.
Cały zestaw chroniony jest podwójną polietylenową osłoną, która znacznie zwiększa odporność na uderzenia.
Minimalny nacisk roboczy to 29 kg (gdy szczotki oparte są na podłodze) do 50 kg przy maksymalnym ciśnieniu.
Nacisk szczotek regulowany jest tak samo jak w przypadku każdej zmywarki pchanej -czyli poprzez ręczną regulację śruby.
Opuszczenie i podnoszenie szczotek odbywa się za pomocą elektromechanicznego siłownika kontrolowanego za poziomu panelu sterowania.
Przedział na baterie pozwala na umieszczenie w nim 4 baterii 210 ah, co pozwala na czterogodzinny czas pracy przy konsumpcji 50A. Elektroniczne i elektryczne elementy zostały odnowione: na rączce wyświetlacz lcd pokazuje na bieżąco różne ustawienia zmywarki oraz poziom naładowania zmywarki.

 

więcej

G 440 Perfekt

Thumb

Silny, alkaliczny środek czyszczący. Dopuszczony do użytku w przemyśle spożzywczym.

więcej

Aktualności

Thumb

Zmiana siedziby firmy

Od dnia 02.10.2017 zmianie ulega adres firmy. Nowa siedziba to 30-002 Kraków, ul. Zbożowa 3. Do końca września br. pozostajemy przy obecnej lokalizacji tj: 30-074 Kraków ul. Kazimierza Wielkiego 84. więcej
Thumb

Nowe automaty zmywające Numatic 2013

Wprowadzamy do sprzedaży nowe produkty Numatic 2013! Dostępne są już nowe, małe odkurzacze PSP180 (następca NVH180), odkurzacze serii NDS / NDD do drobnych pyłów oraz zupełnie nowe, ulepszone automaty szorująco zbierające Twintec. Większe zbiorniki, cichsza, dłuższa praca oraz większa ekonomia w zużyciu energii to właśnie Numatic 2013. więcej
Thumb

Nowy, mały automat bateryjny marki Numatic!

Długo oczekiwana nowość w ofercie marki Numatic niedługo dostępna! Mała, profesjonalna maszyna czyszcząca ze szczotką okrągłą oraz wbudowaną w korpus ssawą sprawnie wyczyści posadzkę w trudno dostępnych miejscach.

więcej
Thumb

Nowy odkurzacz w ofercie - PVT220A!

Mamy przyjemność przedstawić nowy odkurzacz w ofercie Numatic. PVT220A wyposażony został w głowicę z dwubiegową turbiną przemysłową wzbogaconą o system oszczędzania energii elektrycznej. więcej

Zmiana nazwy firmy

Informujemy że od 01.01.2010 firma BKF Fedorowicz s.c. A. Szewczyk W. Mucha zmieniła nazwę na SIM Urządzenia czyszczące s.c. A. Szewczyk W. Mucha. Pozostałe dane nie ulegają zmianie.
więcej
Thumb

Nowa linia wózków hotelowych NuKeeper

Angielskie wózki hotelowe Numatic są sprzedawane w Polsce od ponad 14 lat. Dotychczasowi klienci docenili te produkty za to, że są niezwykle praktyczne, lekkie oraz trwałe. Nie bez znaczenia dla nich była również bardzo konkurencyjna cena. Czy to, co dobre można jeszcze ulepszyć? Okazuje się, że tak! Numatic wprowadził do swojej oferty nową ulepszoną linię wózków hotelowych NuKeeper, której największym plusem jest możliwość mocowania dodatkowych kuwet na środki czystości, mopy i odkurzacz. więcej
Thumb

Nowe worki do odkurzaczy profesjonalnych

Numatic wprowadził do oferty worki do odkurzaczy profesjonalnych NVM-1CH oraz NVM-2CH, które zastępują dotychczas stosowane worki NVM 1C/2 oraz NVM 2B. Przeprowadzone badania laboratoryjne wykazały, że dzięki stosowaniu nowych worków wzrosła o ponad 50% efektywność filtracji najdrobniejszych cząstek kurzu (o średnicy poniżej 0,3 mikrometra). W znacznym stopniu przyczyni się to do jeszcze skuteczniejszej walki z kurzem oraz polepszeniu jakości powietrza na obiektach sprzątanych za pomocą odkurzaczy profesjonalnych Numatic. Dodatkową korzyścią efektywniejszej filtracji będzie także lepsza ochrona silnika ssącego w odkurzaczu profesjonalnym. więcej
Thumb

Nowe urządzenia wysokocisnieniowe

Z początkiem lutego 2009 wprowadzamy do oferty nowe urządzenia wysokocisnieniowe firmy Ehrle z grupy 4x4 w tym myjki KD1540 oraz 1840 charakteryzyjące się bardzo wysokimi parametrami roboczymi (tj. ciśnienie robocze i wydatek wody).

więcej
Thumb

Samojezdna maszyna zmywająca

W końcu października 2008 nasza firma rozszeżyła ofertę o samojezdną maszynę zmywającą firmy Numatic TTV 678 T. Urządzenie dostępne jest z  regulowaną szerokością roboczą (650 - 850 mm) oraz z akumulatorami żelowymi o pojemności 300 i 400 Ah.

więcej
Thumb

Myjnie samochodów ciężarowych

We wrześniu 2008 firma dostarczyła i uruchomiła myjnie samochodów ciężarowych i autobusów w Tarnowie. Myjnia została zbudowana w oparciu o stacjonarne urządznie firmy Ehrle HSC 1240 oraz system podwieszania węży wysokociśnieniowch firmy Steinbruckner Gmbh.

więcej
Created by: