Obecne promocje

SAXAT-280

Thumb
  • 2 kuwety 10l
  • 2 wiaderka 6l
  • uchwyt na worek 4x70l

Wymiary: 950x590x1055mm

więcej

TopEfekt® KOK

Thumb

Antyrefleksyjny preparat pielęgnująco - myjący do kokpitów oraz innych powierzchni z tworzyw sztucznych. Tworzy na powierzchni lekką warstwę ochronną zapobiegającą jej niszczeniu.

więcej

W 11-135

Thumb

Profesjonalne rozwiązania systemów wysokociśnieniowych przeniesione w stacjonarny moduł ze stali nierdzewnej. Prosta, solidna konstrukcja z mocną pompą Kränzle o podwyższonej wytrzymałości temperaturowej (60 °C).

więcej

TT 1840G

Thumb

Profesjonalny, kompaktowy automat czyszcząco-zbierający, przeznaczony do czyszczenia powierzchni twardych (tarket, kamień, gres itp.) na małych powierzchniach. Urządzenie posiada ramę nośną wykonaną ze stali, zbiorniki wykonane z tworzywa Structufoam® odpornego na uderzenia, górny zbiornik na wodą brudną demontowywalny, łatwy dostęp do wszystkich podzespołów oraz ssawę zdolną do dużych wychyłów zależnie od kierunku pracy urządzenia. Maszyna przeznaczona jest do codziennego zmywania posadzek twardych na małych powierzchniach oraz w trudno dostępnych miejscach. Jednocześnie zmywa i osusza powierzchnie. Wygodne napełnianie zbiornika oraz łatwe i szybkie wylewanie wody poprzez wąż spustowy od dużej średnicy.

więcej

En-Jee GT

Thumb

Gotowy do użycia alkaliczny preparat do bieżącego mycia felg i kołpaków. Doskonale usuwa zanieczyszczenia pochodzenia eksploatacyjnego, np. nalot z klocków hamulcowych. Nie zawiera agresywnych substancji chemicznych, które mogą uszkodzić lakier.

więcej

Top FRESH

Thumb

Gotowy do użycia odświeżacz powietrza; posiada przyjemny, długotrwały świeży zapach; nie pozostawia plam; nie zawiera gazów; występuje w kilku zapachach: kwiatowym, cytrynowym, leśnym, morskim, kawowym i sinesca.

więcej

Created by: