Obecne promocje

Abila 50 E Classic

Thumb

Maszyna jednocześnie myje i osusza posadzki twarde małych pomieszczeń - 250 m2 i więcej. Pracuje jedną szczotką lub padem.
Dzięki szczotce rotacyjnej maszyna porusza się do przodu. Zbiorniki wykonane z polietylenu odpornego na kwasy i uderzenia.

więcej

Carousel NC-2

Thumb

Wymiary: 545x500x870mm

więcej

TT 4055

Thumb

Profesjonalne urządzenia czyszcząco-zbierające, przeznaczone do czyszczenia wszystkich rodzajów posadzek. Model ten posiada ramę nośną wykonaną ze stali nierdzewnej, zbiorniki z tworzywa odpornego na uderzenia, łatwy dostęp do wszystkich podzespołów, unoszoną głowicę ułatwiającą montaż szczotki.

więcej

SKAT12

Thumb

Wielofunkcyjny wózek hotelowy do pełnej obsługi hotelowej. Zbudowany na solidnej i sztywnej platformie z dwoma kołami skrętnymi dla maksymalnej zwrotności. Gumowane kola na łożyskach kulkowych/ślizgowych zapewniają ciche przemieszczanie.

więcej

Planet 1000

Thumb

Trójfazowy odkurzacz przemysłowy do ciężkich długotrwałych prac w trudnych warunkach. Przeznaczony do pracy w ruchu ciągłym. Skutecznie zbiera zanieczyszczenia suche pyliste oraz mokre oleiste.

więcej

Numatic - WVD 902 S

Thumb

Odkurzacz przeznaczony do zbierania olejów i substancji olejopochodnych. Wyposażony w metalową klatkę zabezpieczającą pływak. Filtr wtórny, w który wyposażona jest odkurzacz, zapobiega przedostaniu się oparów oleju do głowicy silnika.

więcej

Created by: