Obecne promocje

Ronal

Thumb

Skoncentrowany środek alkaliczny o szerokim zakresie zastosowania, zalecany do mycia silnie zanieczyszczonych posadzek kamiennych (kamień naturalny i sztuczny); usuwa wszelkie zanieczyszczenia z oleju, tłuszczy, sadzy; charakteryzuje się bardzo intensywnym działaniem na porowatych kafelkach kamionkowych; nie pozostawia smug; wysoka skuteczność działania.

więcej

GresKam

Thumb

Skoncentrowany myjąco - pielęgnujący, alkaliczny preparat do płytek ceramicznych gładkich, drobnoszorstkich, mikroporowatych. Zalecany do zmywania powierzchni z kamienia sztucznego. Rozpuszcza silne zanieczyszczenia. Nie pozostawia smug. Przy użyciu sprzętu ręcznego wskazane jest spłukanie posadzki wodą. W razie potrzeby do płukania używać środka DeKam oraz wkładów z mikrofazy.

więcej

HSC 840 ST/ HSC 1140 ST

Thumb

Gorącowodne agregaty stacjonarne Ehrle serii HSC-ST (Elektryczne) wyposażono w efektywne rozwiązania konstrukcyjne elektrycznego bojlera grzewczego, co sprawia że wykorzystywane są do specjalnych zastosowań. System podgrzewania wody działa nawet przy zamkniętym pistolecie. Układ grzewczy wykonano ze stali nierdzewnej.

więcej

TopEfekt NORMAL

Thumb

Skoncentrowany niskopieniący preparat o silnych właściwościach myjących ogólnego zastosowania; usuwa intensywne zabrudzenia; nie wypłukuje mytej powierzchni; nie pozostawia smug; utrudnia ponowne wnikanie brudu. Zalecany do mycia maszynowego.

więcej

TGB 6055 Twintec

Thumb

Profesjonalny automat czyszcząco-zbierający, przeznaczony do czyszczenia powierzchni twardych (tarket, kamień, gres itp.). Urządzenie posiada ramę nośną wykonaną ze stali nierdzewnej, zbiorniki wykonane z tworzywa Structufoam® odpornego na uderzenia, łatwy dostęp do wszystkich podzespołów oraz unoszoną za pomoca pedału głowicę ułatwiającą montaż szczotki. Maszyna przeznaczona jest do codziennego zmywania posadzek twardych. Jednocześnie zmywa i osusza powierzchnie. Doskonale nadaje się do czyszczenia średnich i dużych powierzchni. Komfort pracy zwiększa wygodne napełnianie wodą czystą za pomocą węża rozciągliwego, niskie opory toczenia, szybkie wylewanie wody poprzez duże węże spustowe, łatwość mycia urządzenia oraz zintegrowany, wbudowany prostownik.

więcej

Created by: