Obecne promocje

Therm CA 12/150

Thumb

Wysoka jakość i technologia urządzeń gorącowodnych Kränzle THERM CA w lżejszym urządzeniu (150 kg) o mniejszych gabarytach. Pełną kontrolę działania maszyny i regulację parametrów ciśnienia, ilości wody czy temperatury gwarantuje zewnętrzny panel sterujący.

więcej

TopEfekt SOP

Thumb

Niskopieniący środek czyszcząco - zabezpieczający na bazie mydeł i wosków, przeznaczony do bieżącego mycia maszynowego; skutecznie usuwa zanieczyszczenia olejowe i tłuszczowe; nie odkłada się warstwami; utrudnia osadzanie się brudu; posiada właściwości antypoślizgowe; pozostawia przyjemny zapach; polerowalny; po kilku użyciach nabłyszcza samoczynnie. Zawiera inhibitory korozji.

więcej

Combi Compact NCC1/140

Thumb

Wymiary: 1050x710x1060mm

więcej

T 222 Garuda N trendy

Thumb

środek do pielęgnacji na bazie rozpuszczalnych w wodzie polimerów

więcej

TGB 3045

Thumb

Profesjonalny automat czyszcząco-zbierający, przeznaczony do czyszczenia posadzek twardych (tarket, kamień, gres itp.) o małej i średniej powierzchni. Urządzenie posiada zbiorniki wykonane z tworzywa Structufoam® odpornego na uderzenia, łatwy dostęp do wszystkich podzespołów, regulowany uchwyt sterujący oraz unoszoną głowicę ułatwiającą montaż szczotki. Maszyna przeznaczona jest do codziennego zmywania posadzek twardych. Jednocześnie zmywa i osusza powierzchnie. Doskonale nadaje się do czyszczenia małych i średnich powierzchni. Wygodne napełnianie wężem rozciągliwym oraz łatwe i szybkie wylewanie wody poprzez węże spustowe o dużej śrenicy. Komfort pracy zwiększa zdejmowany zbiornik wody brudnej (łatwość mycia) oraz wbudowana ładowarka baterii.

 

więcej

G 241 Glanz-wischpflege

Thumb

środek czyszcząco - pielęgnujący na bazie mydła oraz wosków.

więcej

Created by: