Obecne promocje

Versaclean

Thumb

Zadaniem serii wózków systemowych VersaClean jest zapewnienie wszechstronnego oraz dopasowanego pod indywidualne potrzeby sprzętu ręcznego do profesjonalnej dezynfekcji i czyszczenia. Uniwersalne moduły wózków serwisowych wraz z liczną gamą akcesoriów i przystawek pozwalają na dopasowanie konstrukcji wózka do indywidualnej specyfiki pracy na obiekcie.

Dodatkowo, możliwość modyfikacji każdego systemu poprzez rozbudowanie o kolejne podzestawy pozwala na zwiększenie mobilności i wydajności pracy przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów.

więcej

Gumlax GT

Thumb

Gotowy do użycia preparat do konserwacji elementów gumowych i plastikowych na zewnątrz pojazdu. Doskonale penetruje powierzchnie gumowe, myje, konserwuje, zmiękcza – przedłuża czas eksploatacji powierzchni gumowych. Lekko nabłyszcza pozostawiając ochronną powłokę.

więcej

Wkład akrylowy

Thumb

Wkład akrylowy

więcej

Xtra Compact XC 4

Thumb

Wymiary: 840x570x1060mm

więcej

VMV2222 - Wózek do mycia powierzchni z wyciskarką uniwersalną

Thumb

Wózek do mycia i dezynfekcji. Wyposażony jest w uniwersalną wyciskarkę, pozwalająca na skuteczne wyciśnięcie każdego typu mopa- zapinanego, kieszeniowego, sznurkowego bez względu na jego gramaturę.

więcej

Automat zmywający sieciowy TT 4045G

Thumb

Profesjonalne urządzenia czyszcząco-zbierające, przeznaczone do czyszczenia wszystkich rodzajów posadzek. Model ten posiada ramę nośną wykonaną z tworzywa Stuctofoam, zbiorniki z tworzywa odpornego na uderzenia, łatwy dostęp do wszystkich podzespołów, unoszoną głowicę ułatwiającą montaż szczotki.

Cena katalogowa netto: 11 950,00 zł

Cena promocyjna netto: 8 848,00 zł

więcej

Created by: