Obecne promocje

Adiatek Opal 80 BT

Thumb

Zmywarki BKF Opal to modele cechujące się wysoką zwrotnością oraz dużym zbiornikiem na nieczystości. Urządzenia przeznaczone są intensywnego użytku profesjonalnego i stanowią kompromis pomiędzy wielkością, pojemnością zbiornika oraz wydajnością pracy. Komplet akcesoriów sprawia, że maszyny BKF Opal są wielozadaniowe i poradzą sobie z każdym rodzajem zabrudzeń.

więcej

G 440 Perfekt

Thumb

Silny, alkaliczny środek czyszczący. Dopuszczony do użytku w przemyśle spożzywczym.

więcej

TTV 5565 maszyna czyszcząca TTV 5565

Thumb

Profesjonalne urządzenia czyszcząco-zbierające, przeznaczone do czyszczenia wszystkich rodzajów posadzek. Model ten posiada ramę nośną wykonaną ze stali nierdzewnej, zbiorniki z tworzywa odpornego na uderzenia, łatwy dostęp do wszystkich podzespołów, unoszoną głowicę ułatwiającą montaż szczotki.

więcej

Adiatek Coral 65BT

Thumb

Samojezdna zmywarka Coral 65 BT z siedzeniem dla operatora, zasilana bateryjnie. Wykonuje pracę 2 szczotkami lub padami, doskonale czyszcząc i osuszając mytą powierzchnię. Idealnie nadaje się do średnich i dużych obiektów, dzięki potężnym stulitrowym zbiornikom oraz szerokiemu panelowi czyszczącemu.

więcej

HSC 723-ST/ HSC 1140-ST/ HSC 1240-ST

Thumb

Przemysłowe urządzenia stacjonarne EHRLE z podgrzewaniem wody olejem, dostarczają oszczędności i korzyści dla właściciela. Są zawsze gotowe do pracy, nie zabierają czasu na codzienny montaż, przemieszczanie pomiędzy piętrami, etc.

więcej

Kränzle B 270 T

Thumb

Wszystkie zalety myjek serii profesjonalnej i przemysłowej przeniesione do urządzeń z niezależnym zasilaniem spalinowym. Pompę napędza silnik firmy HONDA. Woda może być zasysana na przykład z beczki czy cysterny. Konstrukcja oparta o stalową ramę ze zderzakami ochronnymi, pojemność silnika jest dopasowana do parametrów roboczych myjki.

więcej

Created by: